120 000 €
600 €/m²
Property 61517 photo 1
Property 61517 photo 2
Property 61517 photo 3
Property 61517 photo 4
Property 61517 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,4
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka200 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
130 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 43830
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
120 000 € 600 €/m²
  • Kod obiektowy 61517
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 7857
  • Metry kw. 162 m²
  • Odległość do plaży 4500 m

Subskrypcja newslettera