70 000 €
140 €/m²
Property 61567 photo 1
Property 61567 photo 2
Property 61567 photo 3
Property 61567 photo 4
Property 61567 photo 5
Property 61567 photo 6
Property 61567 photo 7
Property 61567 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 65155
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 62514
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 62063
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 62283
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 380 m

Subskrypcja newslettera