90 000 €
180 €/m²
Property 61568 photo 1
Property 61568 photo 2
Property 61568 photo 3
Property 61568 photo 4
Property 61568 photo 5
Property 61568 photo 6
Property 61568 photo 7
Property 61568 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 124 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 64041
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 62514
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
86 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64736
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 39120
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 66011
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 63696
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera