188 000 €
53 €/m²
Property 61705 photo 1
Property 61705 photo 2
Property 61705 photo 3
Property 61705 photo 4
Property 61705 photo 5
Property 61705 photo 6
Property 61705 photo 7
Property 61705 photo 8
Property 61705 photo 9
Property 61705 photo 10
Property 61705 photo 11
Property 61705 photo 12
Property 61705 photo 13
Property 61705 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka3500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 106 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
155 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 48281
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 41644
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
250 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 50915
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
180 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 42239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 64098
  • Metry kw. 4162 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
170 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 31738
  • Metry kw. 1054 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
225 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 56365
  • Metry kw. 1202 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 35721
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
250 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52412
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera