100 000 €
200 €/m²
Property 61706 photo 1
Property 61706 photo 2
Property 61706 photo 3
Property 61706 photo 4
Property 61706 photo 5
Property 61706 photo 6
Property 61706 photo 7
Property 61706 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61568
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62679
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
86 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64736
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 30940
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63563
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 62684
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61788
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
115 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 63385
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera