150 000 €
31 €/m²
Property 61825 photo 1
Property 61825 photo 2
Property 61825 photo 3
Property 61825 photo 4
Property 61825 photo 5
Property 61825 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka4800 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49429
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
175 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 39855
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
130 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 22250
  • Metry kw. 677 m²
  • Odległość do plaży 1006 m
Sprzedaż
180 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 14018
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 8035
  • Metry kw. 4068 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
170 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 52991
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
180 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 29528
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
130 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 35075
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 58077
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera