64 000 € 33 000 €
66 €/m²
Property 61849 photo 1
Property 61849 photo 2
Property 61849 photo 3
Property 61849 photo 4
Property 61849 photo 5
Property 61849 photo 6
Property 61849 photo 7
Property 61849 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 145 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61788
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 62364
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 45671
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
52 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 64018
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2700 m

Subskrypcja newslettera