400 000 €
782 €/m²
Property 62004 photo 1
Property 62004 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka511 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
475 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 53072
  • Metry kw. 1139 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 11174
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod obiektowy 60631
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 23196
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod obiektowy 49102
  • Metry kw. 139 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
460 000 € 707 €/m²
  • Kod obiektowy 56993
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 16800 m

Subskrypcja newslettera