300 000 €
548 €/m²
Property 62005 photo 1
Property 62005 photo 2
Property 62005 photo 3
Property 62005 photo 4
Property 62005 photo 5
Property 62005 photo 6
Property 62005 photo 7
Property 62005 photo 8
Property 62005 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka547 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 165 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 553 €/m²
  • Kod obiektowy 38716
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod obiektowy 56996
  • Metry kw. 281 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 57399
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
265 000 € 387 €/m²
  • Kod obiektowy 8291
  • Metry kw. 684 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 11174
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m

Subskrypcja newslettera