150 000 €
22 €/m²
Property 62015 photo 1
Property 62015 photo 2
Property 62015 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka6786 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 61490
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 47008
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 63958
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
140 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 42785
  • Metry kw. 1247 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 62877
  • Metry kw. 2454 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
128 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 42231
  • Metry kw. 1034 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera