O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 4014 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Rethymno
Arkadi powiedział:
Erfi powiedział:
95 000 €
23 €/m²
Kod obiektowy
62020
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
4014 m²
Region
Kreta
Location
Erfi powiedział: (Arkadi powiedział:) | Prefektura Rethymno (Kreta)
Details
Odległość do morza:
4000 m
Odległość do najbliższego miasta:
1 km
Odległość od lotniska:
48 km
Opis
Na sprzedaż Działka4014 metrów kwadratowych na Krecie.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
85 000 €
70 000 €
23 €/m²
Działka 3000 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
39870
Metry kw.
3000 m²
Odległość do plaży
3500 m
Sprzedaż
80 000 €
19 €/m²
Działka 4010 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
52467
Metry kw.
4010 m²
Odległość do plaży
2300 m
Sprzedaż
120 000 €
8 €/m²
Działka 14144 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
44190
Metry kw.
14144 m²
Odległość do plaży
500 m
Sprzedaż
100 000 €
67 €/m²
Działka 1471 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
57162
Metry kw.
1471 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
110 000 €
29 €/m²
Działka 3700 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
56431
Metry kw.
3700 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
115 000 €
21 €/m²
Działka 5343 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
62016
Metry kw.
5343 m²
Odległość do plaży
4000 m
Sprzedaż
91 000 €
37 €/m²
Działka 2400 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
39531
Metry kw.
2400 m²
Odległość do plaży
6500 m
Sprzedaż
85 000 €
30 €/m²
Działka 2800 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
46630
Metry kw.
2800 m²
Odległość do plaży
14400 m
Sprzedaż
138 000 €
44 €/m²
Działka 3092 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
55956
Metry kw.
3092 m²
Odległość do plaży
950 m
Sprzedaż
95 000 €
87 000 €
21 €/m²
Działka 4022 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
52111
Metry kw.
4022 m²
Odległość do plaży
2300 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol