420 000 €
420 €/m²
Property 62025 photo 1
Property 62025 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 370 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod obiektowy 60861
  • Metry kw. 1187 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
450 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 31099
  • Metry kw. 860 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
430 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 13792
  • Metry kw. 996 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
535 000 €
  • Kod obiektowy 13625
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 5920
  • Metry kw. 9780 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
350 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 23362
  • Metry kw. 8850 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
480 000 € 758 €/m²
  • Kod obiektowy 64080
  • Metry kw. 633 m²
  • Odległość do plaży 625 m

Subskrypcja newslettera