370 000 € 270 000 €
439 €/m²
Property 62033 photo 1
Property 62033 photo 2
Property 62033 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka615 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 246 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 24632
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
395 000 € 897 €/m²
  • Kod obiektowy 10955
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32648
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
400 000 € 496 €/m²
  • Kod obiektowy 56518
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
550 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 34277
  • Metry kw. 2360 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
510 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 13785
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
550 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 59221
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 260 m

Subskrypcja newslettera