580 000 €
2188 €/m²
Property 62036 photo 1
Property 62036 photo 2
Property 62036 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka265 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 260 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 11178
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 5936
  • Metry kw. 329 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod obiektowy 65696
  • Metry kw. 487 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 49573
  • Metry kw. 351 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m

Subskrypcja newslettera