89 000 €
1072 €/m²
Property 62056 photo 1
Property 62056 photo 2
Property 62056 photo 3
Property 62056 photo 4
Property 62056 photo 5

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Odległość do morza: 4400 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 83 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 633 €/m²
  • Kod obiektowy 65934
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
105 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 36101
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
107 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48484
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
110 000 € 1447 €/m²
  • Kod obiektowy 42083
  • Metry kw. 76 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
80 000 € 1951 €/m²
  • Kod obiektowy 46232
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
75 000 € 2027 €/m²
  • Kod obiektowy 61472
  • Metry kw. 37 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
85 000 € 2023 €/m²
  • Kod obiektowy 60983
  • Metry kw. 42 m²
  • Odległość do plaży 3800 m

Subskrypcja newslettera