490 000 €
583 €/m²
Property 62060 photo 1
Property 62060 photo 2
Property 62060 photo 3
Property 62060 photo 4
Property 62060 photo 5
Property 62060 photo 6
Property 62060 photo 7
Property 62060 photo 8
Property 62060 photo 9
Property 62060 photo 10
Property 62060 photo 11
Property 62060 photo 12
Property 62060 photo 13
Property 62060 photo 14
Property 62060 photo 15
Property 62060 photo 16
Property 62060 photo 17
Property 62060 photo 18

Details

  • Rok budowy: 1995
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 16,5 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 840 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 58323
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 43219
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
700 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 35655
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
490 000 € 583 €/m²
  • Kod obiektowy 62060
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod obiektowy 57938
  • Metry kw. 413 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
400 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 61467
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 60360
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
600 000 € 854 €/m²
  • Kod obiektowy 9399
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod obiektowy 62715
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera