Sprzedaż - Działka 4770 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Agia Triada
134 000 €
28 €/m²
Property 62127 photo 1
Property 62127 photo 2
Property 62127 photo 3
Property 62127 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 9,5 km

Opis

Na sprzedaż Działka4770 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 58077
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
115 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62126
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
120 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 45425
  • Metry kw. 5880 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
190 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 46871
  • Metry kw. 4250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
110 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 34976
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
180 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 14018
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
180 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 62131
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
125 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 56324
  • Metry kw. 1561 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera