180 000 €
105 €/m²
Property 62131 photo 1
Property 62131 photo 2
Property 62131 photo 3
Property 62131 photo 4
Property 62131 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka1700 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1020 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 8666
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 13200 m
Sprzedaż
180 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 62131
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
230 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 19475
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 8237
  • Metry kw. 7350 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
150 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 23748
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
250 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 50224
  • Metry kw. 5700 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
175 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 59370
  • Metry kw. 583 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera