55 000 €
142 €/m²
Property 62152 photo 1
Property 62152 photo 2
Property 62152 photo 3
Property 62152 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka385 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32259
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 50364
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56754
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
75 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34479
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
75 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 61179
  • Metry kw. 905 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
80 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 35883
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
50 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39460
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera