55 000 €
22 €/m²
Property 62156 photo 1
Property 62156 photo 2
Property 62156 photo 3
Property 62156 photo 4
Property 62156 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka2500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 51738
  • Metry kw. 8730 m²
  • Odległość do plaży 28000 m
Sprzedaż
60 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56221
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
50 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65515
  • Metry kw. 6687 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
55 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 56877
  • Metry kw. 1214 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
82 000 € 159 €/m²
  • Kod obiektowy 62242
  • Metry kw. 513 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35076
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
75 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 58560
  • Metry kw. 5881 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
70 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 49427
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera