90 000 €
20 €/m²
Property 62158 photo 1
Property 62158 photo 2
Property 62158 photo 3
Property 62158 photo 4
Property 62158 photo 5
Property 62158 photo 6
Property 62158 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka4350 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
78 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54347
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
90 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 47540
  • Metry kw. 4250 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
110 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 42926
  • Metry kw. 3450 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
120 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 14079
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
88 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 60170
  • Metry kw. 4650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 52283
  • Metry kw. 4083 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62125
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
130 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 39854
  • Metry kw. 452 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 54680
  • Metry kw. 1145 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
85 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 56394
  • Metry kw. 825 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera