700 000 €
51 €/m²
Property 62159 photo 1
Property 62159 photo 2
Property 62159 photo 3
Property 62159 photo 4
Property 62159 photo 5
Property 62159 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka13500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
950 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 59693
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
610 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 57090
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 44068
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 58868
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
950 000 € 237 €/m²
  • Kod obiektowy 62846
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 58074
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
700 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 62159
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
570 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60725
  • Metry kw. 22185 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera