450 000 €
56 €/m²
Property 62176 photo 1
Property 62176 photo 2
Property 62176 photo 3
Property 62176 photo 4
Property 62176 photo 5
Property 62176 photo 6
Property 62176 photo 7
Property 62176 photo 8
Property 62176 photo 9
Property 62176 photo 10
Property 62176 photo 11
Property 62176 photo 12
Property 62176 photo 13
Property 62176 photo 14
Property 62176 photo 15
Property 62176 photo 16
Property 62176 photo 17
Property 62176 photo 18
Property 62176 photo 19
Property 62176 photo 20
Property 62176 photo 21
Property 62176 photo 22
Property 62176 photo 23
Property 62176 photo 24
Property 62176 photo 25
Property 62176 photo 26
Property 62176 photo 27
Property 62176 photo 28
Property 62176 photo 29
Property 62176 photo 30
Property 62176 photo 31
Property 62176 photo 32

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 16 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 177 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
400 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45735
  • Metry kw. 4673 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
430 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42181
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
399 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 60783
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
430 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 44034
  • Metry kw. 2522 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
540 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 24098
  • Metry kw. 4450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
550 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 35807
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
425 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 32444
  • Metry kw. 6409 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
550 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 65531
  • Metry kw. 5565 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera