330 000 €
373 €/m²
Property 62196 photo 1
Property 62196 photo 2
Property 62196 photo 3
Property 62196 photo 4
Property 62196 photo 5
Property 62196 photo 6
Property 62196 photo 7
Property 62196 photo 8
Property 62196 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 37 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka883 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 56441
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
360 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 10255
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
370 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 49614
  • Metry kw. 44872 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
300 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 25131
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
300 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 6149
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
425 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 6150
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
320 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 34397
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 36389
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera