1 600 000 € 850 000 €
38 €/m²
Property 6226 photo 1
Property 6226 photo 2
Property 6226 photo 3
Property 6226 photo 4
Property 6226 photo 5
Property 6226 photo 6
Property 6226 photo 7
Property 6226 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 25000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka22000 metrów kwadratowych w Atenach. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 34904
  • Metry kw. 148000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod obiektowy 63977
  • Metry kw. 622 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 9756
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod obiektowy 65923
  • Metry kw. 423 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 63987
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 6226
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12904
  • Metry kw. 444 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 56266
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Wyłączny Sprzedaż
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod obiektowy 62859
  • Metry kw. 382 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod obiektowy 63652
  • Metry kw. 565 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera