160 000 €
213 €/m²
Property 62271 photo 1
Property 62271 photo 2
Property 62271 photo 3
Property 62271 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 67 km

Opis

Na sprzedaż Działka748 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 41471
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
145 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 56611
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
160 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 62893
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Sprzedaż
175 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56752
  • Metry kw. 5350 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera