60 000 € 59 000 €
118 €/m²
Property 62283 photo 1
Property 62283 photo 2
Property 62283 photo 3
Property 62283 photo 4
Property 62283 photo 5
Property 62283 photo 6
Property 62283 photo 7
Property 62283 photo 8
Property 62283 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 105 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 65820
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 62363
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29675
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
86 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64736
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
52 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 64018
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 29670
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38292
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera