85 000 €
170 €/m²
Property 62364 photo 1
Property 62364 photo 2
Property 62364 photo 3
Property 62364 photo 4
Property 62364 photo 5
Property 62364 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 130 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 62812
  • Metry kw. 498 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38289
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
115 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 63385
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 62514
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 62364
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 80 m

Subskrypcja newslettera