450 000 €
449 €/m²
Property 62407 photo 1
Property 62407 photo 2
Property 62407 photo 3
Property 62407 photo 4
Property 62407 photo 5
Property 62407 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 92 km

Opis

Na sprzedaż Działka1002 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 57571
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 407 €/m²
  • Kod obiektowy 33356
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
650 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 57279
  • Metry kw. 5159 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Kod obiektowy 26135
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 36755
  • Metry kw. 5889 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51459
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 38518
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m

Subskrypcja newslettera