1 500 000 €
10 €/m²
Property 62446 photo 1
Property 62446 photo 2
Property 62446 photo 3
Property 62446 photo 4
Property 62446 photo 5
Property 62446 photo 6
Property 62446 photo 7
Property 62446 photo 8
Property 62446 photo 9
Property 62446 photo 10
Property 62446 photo 11
Property 62446 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka150000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 31733
  • Metry kw. 19454 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 33978
  • Metry kw. 37064 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44015
  • Metry kw. 15503 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 46043
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 33143
  • Metry kw. 2332 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 52388
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 24668
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m

Subskrypcja newslettera