Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 72 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Charilaou powiedział: Osia Xeni
73 000 €
1014 €/m²
Property 62511 photo 1
Property 62511 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 1
  • Energy Class: C
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 72 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja