95 000 €
190 €/m²
Property 62514 photo 1
Property 62514 photo 2
Property 62514 photo 3
Property 62514 photo 4
Property 62514 photo 5
Property 62514 photo 6
Property 62514 photo 7
Property 62514 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 144 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 37021
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38289
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61788
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 62684
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 62364
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 30940
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61566
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera