Sprzedaż - Działka 5100 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Agia Paraskevi
250 000 €
49 €/m²
Property 62617 photo 1
Property 62617 photo 2
Property 62617 photo 3
Property 62617 photo 4
Property 62617 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 105 km

Opis

Na sprzedaż Działka5100 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 37888
  • Metry kw. 7125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
350 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 65109
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
213 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 9903
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 52622
  • Metry kw. 4344 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
245 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 40642
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
250 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5825
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
300 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 38020
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
250 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 28942
  • Metry kw. 11738 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
265 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34939
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
300 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 22235
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera