110 000 €
22 €/m²
Property 62687 photo 1
Property 62687 photo 2
Property 62687 photo 3
Property 62687 photo 4
Property 62687 photo 5
Property 62687 photo 6
Property 62687 photo 7
Property 62687 photo 8
Property 62687 photo 9
Property 62687 photo 10
Property 62687 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka4977 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65426
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 42863
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 42864
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 66060
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 34399
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60970
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
105 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 63646
  • Metry kw. 4154 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera