1 180 000 €
1815 €/m²
Property 62700 photo 1
Property 62700 photo 2
Property 62700 photo 3
Property 62700 photo 4
Property 62700 photo 5
Property 62700 photo 6
Property 62700 photo 7
Property 62700 photo 8
Property 62700 photo 9
Property 62700 photo 10
Property 62700 photo 11
Property 62700 photo 12
Property 62700 photo 13
Property 62700 photo 14

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,54
  • Odległość do morza: 14500 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Działka650 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod obiektowy 63652
  • Metry kw. 565 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 41133
  • Metry kw. 1104 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 56266
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod obiektowy 21799
  • Metry kw. 2768 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod obiektowy 33226
  • Metry kw. 1094 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod obiektowy 62700
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 14500 m
Sprzedaż
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod obiektowy 62716
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 13800 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 9756
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 40586
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod obiektowy 56794
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera