575 000 €
2964 €/m²
Property 62715 photo 1
Property 62715 photo 2
Property 62715 photo 3
Property 62715 photo 4
Property 62715 photo 5
Property 62715 photo 6
Property 62715 photo 7
Property 62715 photo 8
Property 62715 photo 9
Property 62715 photo 10
Property 62715 photo 11
Property 62715 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2006
  • Rok remontu: 2022
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 194 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 854 €/m²
  • Kod obiektowy 9399
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
800 000 € 761 €/m²
  • Kod obiektowy 32871
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
468 000 € 774 €/m²
  • Kod obiektowy 59548
  • Metry kw. 604 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod obiektowy 62715
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 39372
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
525 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 62721
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod obiektowy 58348
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 58323
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
750 000 € 1027 €/m²
  • Kod obiektowy 63645
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera