960 000 €
1097 €/m²
Property 62716 photo 1
Property 62716 photo 2
Property 62716 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 13800 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka875 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 430 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod obiektowy 33226
  • Metry kw. 1094 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 41133
  • Metry kw. 1104 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 40586
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod obiektowy 49120
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod obiektowy 62700
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 14500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 9756
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera