Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 2000 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Evosmos powiedział: Nea Politia
525 000 €
263 €/m²
Property 62721 photo 1
Property 62721 photo 2
Property 62721 photo 3
Property 62721 photo 4
Property 62721 photo 5
Property 62721 photo 6
Property 62721 photo 7
Property 62721 photo 8
Property 62721 photo 9
Property 62721 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Odległość do morza: 3800 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 2000 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera spiżarnia.

Lokalizacja