Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 125 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Evosmos powiedział: Nea Politia
50 000 €
400 €/m²
Property 62722 photo 1
Property 62722 photo 2
Property 62722 photo 3
Property 62722 photo 4
Property 62722 photo 5
Property 62722 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3800 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 125 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 56863
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
70 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 52471
  • Metry kw. 454 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 39957
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod obiektowy 43715
  • Metry kw. 52 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
50 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 62722
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
55 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 51154
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
70 000 € 1076 €/m²
  • Kod obiektowy 36097
  • Metry kw. 65 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 41842
  • Metry kw. 50 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod obiektowy 61480
  • Metry kw. 35 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera