342 000 €
21 €/m²
Property 62759 photo 1
Property 62759 photo 2

Details

Opis

Na sprzedaż Działka15570 metrów kwadratowych na Krecie. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 36802
  • Metry kw. 13247 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 38520
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m
Sprzedaż
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod obiektowy 64279
  • Metry kw. 202 m²
  • Odległość do plaży 186 m
Sprzedaż
280 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 44635
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
320 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 50183
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera