100 000 €
200 €/m²
Property 62784 photo 1
Property 62784 photo 2
Property 62784 photo 3
Property 62784 photo 4
Property 62784 photo 5
Property 62784 photo 6
Property 62784 photo 7
Property 62784 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 170 m
  • Odległość od lotniska: 146 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 53075
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 37021
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 30940
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 63207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62679
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
115 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 63385
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 62812
  • Metry kw. 498 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera