100 000 €
200 €/m²
Property 62789 photo 1
Property 62789 photo 2
Property 62789 photo 3
Property 62789 photo 4
Property 62789 photo 5
Property 62789 photo 6
Property 62789 photo 7
Property 62789 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 146 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62784
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 58371
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 63207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 39120
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 37021
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62679
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 53075
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 70 m

Subskrypcja newslettera