75 000 €
13 €/m²
Property 62796 photo 1
Property 62796 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka5760 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 606 €/m²
  • Kod obiektowy 54820
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
75 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 62796
  • Metry kw. 5760 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
100 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 53281
  • Metry kw. 75 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 56020
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
67 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 61046
  • Metry kw. 141 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
85 000 € 531 €/m²
  • Kod obiektowy 58011
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2700 m

Subskrypcja newslettera