95 000 € 78 000 €
156 €/m²
Property 62812 photo 1
Property 62812 photo 2
Property 62812 photo 3
Property 62812 photo 4
Property 62812 photo 5
Property 62812 photo 6
Property 62812 photo 7
Property 62812 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 145 km

Opis

Na sprzedaż Działka498 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 63207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 53075
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 37021
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 62364
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 63696
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 65155
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera