Sprzedaż - Działka 7311 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
320 000 €
43 €/m²
Property 62844 photo 1
Property 62844 photo 2
Property 62844 photo 3
Property 62844 photo 4
Property 62844 photo 5
Property 62844 photo 6
Property 62844 photo 7
Property 62844 photo 8
Property 62844 photo 9
Property 62844 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka7311 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63299
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
450 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 57091
  • Metry kw. 1483 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 57082
  • Metry kw. 926 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
320 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 62844
  • Metry kw. 7311 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
410 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 58448
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 16 m
Sprzedaż
400 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47487
  • Metry kw. 7320 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera