160 000 €
320 €/m²
Property 62852 photo 1
Property 62852 photo 2
Property 62852 photo 3
Property 62852 photo 4
Property 62852 photo 5
Property 62852 photo 6
Property 62852 photo 7
Property 62852 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 145 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
159 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 62528
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
150 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 61761
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 62183
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 62684
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
170 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 13772
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 53075
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
170 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 13780
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
150 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 30937
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 62781
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera