1 300 000 €
3403 €/m²
Property 62859 photo 1
Property 62859 photo 2
Property 62859 photo 3
Property 62859 photo 4
Property 62859 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 3
  • Odległość do morza: 4900 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka382 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1147 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Dokumenty

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 9756
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod obiektowy 63652
  • Metry kw. 565 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod obiektowy 56794
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 6226
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 41133
  • Metry kw. 1104 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod obiektowy 65923
  • Metry kw. 423 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod obiektowy 62700
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 14500 m
Sprzedaż
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 56266
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod obiektowy 21799
  • Metry kw. 2768 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 40586
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 9800 m

Subskrypcja newslettera