340 000 €
41 €/m²
Property 62863 photo 1
Property 62863 photo 2
Property 62863 photo 3
Property 62863 photo 4
Property 62863 photo 5
Property 62863 photo 6
Property 62863 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 4600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3,6 km
  • Odległość od lotniska: 21,4 km

Opis

Na sprzedaż Działka8146 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 37045
  • Metry kw. 1540 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
280 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 37597
  • Metry kw. 2890 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 38518
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
365 000 € 251 €/m²
  • Kod obiektowy 36851
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera