130 000 €
104 €/m²
Property 62872 photo 1
Property 62872 photo 2
Property 62872 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka1240 metrów kwadratowych w Salonikach. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 23750
  • Metry kw. 596 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
150 000 € 867 €/m²
  • Kod obiektowy 64003
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 23000 m

Subskrypcja newslettera