160 000 €
65 €/m²
Property 62877 photo 1
Property 62877 photo 2
Property 62877 photo 3
Property 62877 photo 4
Property 62877 photo 5
Property 62877 photo 6
Property 62877 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 5150 m
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka2454 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
235 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52112
  • Metry kw. 5321 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
230 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 41967
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
138 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55956
  • Metry kw. 3092 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 61490
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 62893
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
150 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49099
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m

Subskrypcja newslettera